744C083391JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
744C083391JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 744C083391JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2012
Duomenų lapai: 744C083391JP.pdf
  • Pranešimas
744C083391JP specifikacijos
Dalies numeris 744C083391JP Gamintojas CTS Resistor Products
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2012 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4226 pcs Duomenų lapas 744C083391JP.pdf
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Temperatūros koeficientas Isolated Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Serija 744 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis - "Power Per Element" 4
Polarizacija 2012, Concave, Long Side Terminals Išvesties galia 125mW
Kiti vardai 66-0007273-LF
Q2771146
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 744C083391JP Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išplėstas aprašymas 390 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2012 Tarybos medžiaga 8