445C25B12M00000
CTS-Frequency ControlsCTS-Frequency Controls
445C25B12M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 445C25B12M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD
Duomenų lapai: 445C25B12M00000.pdf
  • Pranešimas
445C25B12M00000 specifikacijos
Dalies numeris 445C25B12M00000 Gamintojas CTS-Frequency Controls
apibūdinimas CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133377 pcs Duomenų lapas 445C25B12M00000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 445 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija 2-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas 445C25B12M00000
Apkrovos talpa ±20ppm Lifetime @ Temp. 50 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.053" (1.35mm) Funkcija 13pF
Dažnio tolerancija ±50ppm Dažnumas 12MHz
Išplėstas aprašymas 12MHz ±20ppm Crystal 13pF 50 Ohm -20°C ~ 70°C Surface Mount 2-SMD, No Lead apibūdinimas CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD