Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

FTLX3612M316

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.

Produkto peržiūra

Dalies numeris: FTLX3612M316
Gamintojas / Gamintojas: Finisar Corporation
Prekės aprašymas TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Duomenų lapai: FTLX3612M316.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 5103 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5103 pcs
Užklausos citata
Prašome užpildyti visus reikiamus laukus su savo kontaktine informacija. Spustelėkite „ SUBMIT RFQ “, mes netrukus susisieksime su jumis elektroniniu paštu. Arba rašykite mums:Info@Ocean-Components.com
  • Tikslinė kaina:(USD)
  • Kiekis:

Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.

  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas

FTLX3612M316 specifikacijos

Dalies numeris FTLX3612M316 Gamintojas Finisar Corporation
apibūdinimas TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5103 pcs Duomenų lapas FTLX3612M316.pdf
Bangos ilgis 1565nm Įtampa - tiekimas 3.3V, 5V
Serija - Kiti vardai 1121716
Montavimo tipas Pluggable, XFP Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1565nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Duomenų perdavimo sparta 9.95 ~ 11.3Gbps Jungties tipas LC Duplex
Programos Fibre Channel Links

Siuntimas

★ NEMOKAMAS PRISTATYMAS DHL / FEDEX / UPS, JEI UŽSAKYTI Didesnę kaip 1 000 USD sumą.
(TIK integruotoms grandinėms, grandinių apsaugai, RF / IF ir RFID, optoelektronikai, jutikliams, keitikliams, transformatoriams, izoliatoriams, jungikliams, relėms)

FEDEX www.FedEx.com Nuo 35,00 USD bazinis pristatymo mokestis priklauso nuo zonos ir šalies.
DHL www.DHL.com Nuo 35,00 USD bazinis pristatymo mokestis priklauso nuo zonos ir šalies.
UPS www.UPS.com Nuo 35,00 USD bazinis pristatymo mokestis priklauso nuo zonos ir šalies.
TNT www.TNT.com Nuo 35,00 USD bazinis pristatymo mokestis priklauso nuo zonos ir šalies.

★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.

Jei turite klausimų dėl siuntos, susisiekite su mumis. Rašykite mums el. Paštu info@Ocean-Components.com
FedexDHLUPSTNT

PO PARDAVIMO GARANTIJOS

  1. Kiekvienam „Ocean-Components.com“ gaminiui buvo suteiktas 1 metų garantinis laikotarpis. Per šį laikotarpį galėtume suteikti nemokamą techninę priežiūrą, jei kiltų kokių nors problemų dėl mūsų gaminių.
  2. Jei gavę juos susidursite su mūsų produktų kokybės problemomis, galėtumėte jas išbandyti ir kreiptis dėl besąlyginės grąžinamosios išmokos, jei tai gali būti įrodyta.
  3. Jei produktai turi trūkumų arba jie neveikia, galite grąžinti mums per 1 metus, visus prekių transportavimo ir muito mokesčius apmokame mes.

Susijusios žymės

Susiję produktai

FTLX3612M319
FTLX3612M319
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 4910 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M319.pdf
RFQ
FTLX3612M315
FTLX3612M315
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 5775 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M315.pdf
RFQ
FTLX2672D333
FTLX2672D333
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Sandelyje: 680 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FTLX2471DC031
FTLX2471DC031
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX CWDM 1310NM DFB SFP+
Sandelyje: 335 pcs
parsisiųsti: FTLX2471DC031.pdf
RFQ
FTLX2672D327
FTLX2672D327
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Sandelyje: 757 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FTLX3612M314
FTLX3612M314
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 5463 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M314.pdf
RFQ
FTLX3612M317
FTLX3612M317
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 5063 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M317.pdf
RFQ
FTLX2471DC033
FTLX2471DC033
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX CWDM 1310NM DFB SFP+
Sandelyje: 396 pcs
parsisiųsti: FTLX2471DC033.pdf
RFQ
FTLX3612M322
FTLX3612M322
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 4357 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M322.pdf
RFQ
FTLX3612M318
FTLX3612M318
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 5493 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M318.pdf
RFQ
FTLX3612M321
FTLX3612M321
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 5856 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M321.pdf
RFQ
FTLX3612M320
FTLX3612M320
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Sandelyje: 3989 pcs
parsisiųsti: FTLX3612M320.pdf
RFQ

Pramonės naujienos

Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
Pagal sutarties sąlygas, kurios vertė siekia 378 mln. USD, tai pakeis IBM kompiuterius, šiuo metu...
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
Sukurta Prahos Čekijos technikos universitete, jos Informatikos, robotikos ir kibernetikos institut...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus
Teigiama, kad šie prietaisai yra tinkami naudoti energijoje, kur svarbu mažo nuostolio reikalaujan...
Aviečių Pi varomas keturratis NAS su „Radxa SATA HAT“
Dviejų / keturių SATA HAT „Penta SATA HAT“ „Dual / Quad SATA HAT“ yra skirtas „Raspberry Pi 4...
JAV kosmoso pajėgos stebi mikro objektus su kosminės tvoros radaro stebėjimu
Sistema bus jautriausias paieškos radaras JAV kosminio stebėjimo tinkle ir, kaip teigiama, ji gali...