Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

JK inžinerijos svyravimai už ventiliatoriaus projekto

Ventilator-challenge-UK-logo

Slinkite žemyn norėdami pamatyti kitą JK ventiliatoriaus projektą 

Pasivadinęs „VentilatorChallengeUK Consortium“, jam vadovauja „Catapult“ generalinis direktorius Dickas Elsy (dešinėje), kuris praėjusią savaitę atidėjo savo pensiją dėl „covid-19“ protrūkio.

Anot konsorciumo, praėjusią savaitę buvo tiriama ventiliatorių konstrukcija, skirta atitikti „greitai pagamintos ventiliatoriaus sistemos“ (RMVS) aukšto lygio specifikaciją, kurią sukūrė Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra (MHRA), teigia „Catapult“.


„Reguliavimo tarnyba dalyvavo visame procese, ir mes tikimės, kad po galutinio audito bus pasirašytas aiškus ir labai greitas reguliavimo ženklas“, - teigia katapulta. „Konsorciumo įmonės dabar yra gavusios oficialius vyriausybės užsakymus, viršijančius 10 000 vienetų. Konsorciumas paspartins suderinto projekto, pagrįsto esamomis technologijomis, gamybą, kuri gali būti pagaminta iš dabartinės gamybos medžiagų ir dalių. “

Konsorciume yra medicinos ventiliatorių gamintojas, kuris gaus gamybinę paramą, kad būtų padidinta esamo ventiliatoriaus projekto, kuriam suteiktas visiškas įstatymų leidimas, gamyba.

Konsorciumas prašo, kad niekas nebandytų susisiekti su juo tiesiogiai teikdamas pagalbos pasiūlymus, o prašo, kad su juo susisiektų per šią vyriausybės svetainę. „Tai reikš, kad jei mums reikės pagalbos, galėsime ją gauti naudodamiesi tuo mechanizmu ir tuo tarpu visą savo energiją galėsime sutelkti į neatidėliotiną gamybos užduotį“.

„VentilatorChallengeUK“ konsorciumas:

Su parama iš

Nuorodos

Čia rasite „MHRA RMVS“ ventiliatoriaus specifikaciją. Čia yra antroji MHRA specifikacija, būtiniausi nuolatinio teigiamo kvėpavimo takų slėgio (CPAP) sistemos standartai. Neaišku, su kuo „VentilatorChallengeUK“ dirba.

Čia galima nemokamai paskelbti BSI ventiliatoriaus standartą.

Taip pat žiūrėkite šį vaizdo įrašą apie JCB, „Dyson“, „Technology Partnership CoVent“ ventiliatoriaus prototipą.